تعمیرات تجهیزات ابزار دقیق

تنتاش

تعمیرات و کالیبراسیون تجهیزات ابزار دقیق با پیشرفته ترین تجهیرات آزمایشگاهی و کادری مجرب توسط گروه تنتاش.

تعمیرات و کالیبراسیون تجهیزات ابزار دقیق

تجهیزات ابزار دقیق

امروزه با توجه به حجم عظیم تولید ، آن دست از صنایع که کیفیت و دقت را سر لوحه کار قرار دادند گوی سبقت را از دیگر رقبا ربودند. در گذشته نیاز به تولید قطعات بسیار دقیق کمتر احساس می شد در نتیجه اپراتور ها وظیفه کنترل تمامی عملگرها را داشتند تا هر یک در بهترین شرایط خود کار کند این در حالی است که با پیشرفت تکنولوژی و تولید انبوه نیاز به تجهیزاتی احساس شد که خود موارد بسیاری را از قبیل دما، فشار آب، فشار هوا، رطوبت، گشتاور و .. سنجیده و پس از تجزیه و تحلیل سیگنال های خروجی توسط کامپیوتر ها تصمیمات لازم اخذ گردد و یا حتی توسط مانیتور ها به رویت اپراتور ها برسد.

تجهیزات و کالیبراسیون ابزار دقیق یک کار بسیار حساس و دقیق انجام می دهند و عملکرد آن به طور مستقیم بر تولید محصول با کیفیت تاثیر گذار می باشد.

گروه تنتاش با بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات الکترونیکی و با کادری مجرب آماده ارائه خدمات در زمینه تعمیر تجهیزات ابزار دقیق به صنعتگران عزیز می باشد. تجهیرات ابزار دقیق طیف وسیعی دارند. کار های مختلفی بر عهده تجهیزات ابزار دقیق می باشد. در واقع هر کمیتی که مقدار آن برای ما مهم باشد این وظیفه خطیر بر عهده تجهیزات ابزار دقیق. این کمیت ها عبارتند از: فشار هوا، فشار روغن ، فشار سیال، دمای آب ، دمای هوا، اندازه بر حسب میکرون، جریان سیال درون لوله ها و مخازن.

بعضی از تجهیزات ابزار دقیق سرعت و تعدادی از آنها گشتاور و همچنین شتاب اندازه گیری می کنند.

و اما تجهیزات ابزار دقیق شامل سنسور ها، ترانسمیترها، کنترلر ها، ترانسدیوسر، رکوردر و نمایشگرها و… می باشند.

سازندگان

شرکت های بزرگی که در زمینه تجهیزات ابزار دقیق فعالیت می کنند عبارتند از:

IFM

YOKOGAWA

siemens

VEGA

HACH

Rosemount

Endress Hauser
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*